Niszczarki Wallner

ilość znalezionych towarów: 1

Niszczarki biurowe Wallner to urządzenia wielozadaniowe. Te najbardziej nowoczesne niszczą dokumenty papierowe wraz ze spinaczami i zszywkami, karty kredytowe i płatnicze, a także płyty CD i DVD. Wszystko po to, by dane osobowe klientów, pracowników i kontrahentów nie wpadły w niepowołane ręce. Wiele z tych urządzeń wyposażonych jest w funkcję start/ stop i diodę informującą o przepełnieniu kosza. Mają też funkcję chroniącą przed przegrzaniem silnika, co sprawia, że każde z tych urządzeń może służyć Państwu naprawdę długo.

Niszczarka Wallner do niszczenia kartek ze zszywkami, kart kredytowych i płyt CD

Korzystanie z niszczarek Wallner jest całkowicie bezpieczne, ponieważ dzięki czujnikom dotykowym urządzenie rozpoznaje, kiedy do szczeliny zbliżana jest nie kartka papieru czy płyta, ale np. ludzka dłoń – wówczas urządzenie przerywa swoją pracę. Niszczarki Wallner wyposażone są także w funkcję cofania włożonych dokumentów, jeśli jest ich za dużo – zapobiega to zacinaniu się urządzenia.
Wśród niszczarek biurowych prezentowanych w naszym sklepie z pewnością znajdą Państwo urządzenie spełniające Państwa wymagania.

Widoki
pixel