Durable

ilość znalezionych towarów: 1837

W naszym asortymencie znajdą Państwo funkcjonalne pojemniki na dokumenty firmy Durable oraz wiele przydatnych artykułów biurowych. Oferowane przez nas pojemniki mogą Państwo powiesić na ścianie w pobliżu biurka, zostawiając tym samym więcej miejsca na blacie. Wyposażone są w 6 albo 12 praktycznych przegródek na papierowe dokumenty i pisma, które mogą być w nich przechowywane w pozycji poziomej lub pionowej. Wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego są trwałe i lekkie, a przy tym wytrzymałe. Pojemniki na dokumenty dostępne są w kilku uniwersalnych kolorach, przez co znajdą zastosowanie w niemal każdym wnętrzu, niezależnie od stylu jego aranżacji.

Artykuły do segregacji Durable - 80 lat doświadczenia

Żadna biurowa przestrzeń nie może obejść się bez pojemników na różne akcesoria, takie jak długopisy czy karteczki na notatki. Używając przyborników na biurko marki Durable oferowanych w naszym sklepie internetowym, zapewnią sobie Państwo komfort pracy na co dzień. Dzięki stojakowi na dokumenty, pojemnikom na spinacze albo tacce na katalogi wszystko, co jest potrzebne do efektywnego działania, będą mieli Państwo zawsze pod ręką.

Wykonane ze stali i aluminium stojaki na tablety montowane do ściany, stołu albo podłogi zwiększą komfort pracy na urządzeniach mobilnych, natomiast dzięki mechanizmowi ściągającemu do kart magnetycznych nerwowe szukanie identyfikatora stanie się przeszłością. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej jakości teczki, sortery czy przekładki, które pozwolą na utrzymanie porządku w dokumentacji. Z kolei z wykorzystaniem akrylowych tacek na sztućce, które mogą być ustawiane jedna na drugiej lub estetycznie wykonanych koszy sprzątnięcie wspólnych kuchni i łazienek przebiegnie zaskakująco sprawnie. 

Do ochrony dokumentów przed zniszczeniem zalecany użycie samolaminujących okładek, natomiast utrzymanie ich segregacja stanie się łatwiejsza dzięki wielokolorowym segregatorom, a także wzmocnionym stalą stolikom biurowym. Dla wielbicieli starannie wykonanych detali polecamy nasze dyspensery do taśmy klejącej z antypoślizgową podstawą, pojemniki na spinacze z magnetyczną krawędzią oraz pojemniki na karteczki o klasycznej lub nowoczesnej (w przypadku serii Optimo) bryle.

Widoki
pixel