Darmowa dostawa od 250,00 zł

Niszczarki Kobra

( ilość produktów: 3 )

Niszczarki automatyczne Kobra dostępne w naszym sklepie internetowym umożliwiają cięcie kilku, a czasem nawet kilkunastu kartek na raz. Zajmuje to o wiele mniej czas niż samodzielne niszczenie dokumentów, a przy tym jest o wiele bardziej dokładne. Ma to znaczenie zwłaszcza w przypadku konieczności usunięcia zapisów, w których podawane są czyjeś dane osobowe. Niszczarka Kobra służy nie tylko do cięcia kartek papieru na drobne ścinki, ale także do niszczenia innych nośników danych – plastikowych kart, płyt CD albo DVD.

Energooszczędne niszczarki Kobra

Urządzenia wyposażone są w kosze o pojemności kilkudziesięciu litrów, a w przypadku ich przepełnienia – informują o tym za pomocą sygnałów świetlnych lub dźwiękowych. Do czasu opróżnienia kosza w szczelinę niszczarki nie można włożyć nowych dokumentów. Usuwanie ścinek ułatwia fakt, iż wiele niszczarek automatycznych wyposażonych jest w kółka, które umożliwiają przesunięcie urządzenia w pobliże firmowego kosza.
Nowoczesne niszczarki Kobra to także urządzenia ekonomiczne i energooszczędne – wiele posiada funkcję automatycznego przechodzenia w stan uśpienia, gdy chwilowo nie są wykorzystywane do cięcia dokumentów.

pixel