Niszczarki Opus

ilość znalezionych towarów: 1

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo niszczarki Opus o różnej wielkości i przeznaczeniu. Mamy w swojej ofercie mniejsze urządzenia do użytku domowego albo w niedużych biurach, a także niszczarki automatyczne z silnikami o dużej mocy, pojemnych koszach i długim czasie pracy ciągłej. Różnią się one ilością kartek, które można na raz włożyć szczelinę niszczarki – niektóre urządzenia przyjmują 4 – 5 kartek, inne – kilkanaście dokumentów spiętych dodatkowo zszywkami.

Pojemne i o długim czasie pracy niszczarki Opus

Wszystkie urządzenia oferowane w naszym sklepie mają funkcję cofania (zabezpieczającą przed zacięciem się niszczarki), ostrzegania o przepełnionym koszu, a także wstrzymywania pracy, jeśli dłoń osoby wkładającej kartki za bardzo zbliży się do ostrzy umieszczonych w szczelinie. Dzięki temu korzystnie z niszczarek automatycznych Opus jest całkowicie bezpieczne.
Większość z niszczarek Opus wyposażonych jest w kółka, dzięki czemu bez trudu można przesunąć niszczarkę do firmowego pojemnika na odpady i opróżnić kosz ze ścinek. Korzystanie z niszczarek automatycznych ułatwia także cicha praca tych urządzeń.

Widoki
pixel